Zeus- pies do adopcji

Zeus to psiak o baardzo żywiołowym usposobieniu 😀 Podczas każdego wyjścia stara się spożytkować jak najwięcej energii, wszędzie go pełno.
Zeus znalazł się w schronisku niedawno i bardzo ciężko jest mu przyzwyczaić się do siedzenia w zamknięciu. Ciasny boks to nie miejsce dla niego 🙁 Potrzebuje dużo uwagi oraz porządnych, długich spacerów, których niestety nie jesteśmy mu w stanie zagwarantować.
Zeus nieraz pokazał nam, że zrobi wszystko, aby być bliżej człowieka- okazało się, że zostawiony na wybiegu potrafi bez trudu przeskoczyć przez wysokie ogrodzenie 🤭 dlatego szukamy dla niego domu z dobrze zabezpieczonym ogrodem, aby uniknąć ewentualnych ucieczek.
Zeus umie chodzić na smyczy, jest odważny, przyjazny, bardzo radosny. Różnie reaguje na psy; jeśli miałby zamieszkać z innym psem, najlepiej, aby zapoznały się wcześniej w schronisku.
Kto da mu szansę? 💙

Zeus ma ok. 1,5 roku. Jest odpchlony, odrobaczony, zaszczepiony, zaczipowany i wykastrowany.

Kontakt w sprawie adopcji w godzinach pracy schroniska (pon-pt-08.00-16.00 i sob-ndz-08.00-12.00) pod nr telefonu 667 706 607 (pod tym numerem nie odpowiadamy na smsy), lub po godzinach pracy 535 936 060

❗️Ze względu na zagrożenie epidemiologiczne przed adopcją konieczne jest umówienie się telefonicznie na konkretny termin. Prosimy dzwonić pod numer 667 706 607❗️

Adoptując psa ze schroniska pamiętaj, że opis, który właśnie przeczytałeś dotyczy zachowań psa w warunkach schroniskowych. W nowym domu zachowanie psa może ulec zmianie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *