Zelda- adoptowana

ADOPTOWANA

Zelda to kilkunastoletnia kotka, która czeka na swój wymarzony dom w naszym Schronisku. Podczas swojego pobytu przeszła przemianę z niechętnej do kontaktu i zrezygnowanej kotki, w „przylepę”, domagającą się głaskania i zachęcającą do zabawy 😉

Plusy Zeldy można wymieniać w nieskończoność. Niestety są wśród nich 2 takie, które diametralnie zmniejszyły jej szanse na adopcję- FIV+ oraz FELV+.

Nasza Zelda jest nosicielką tych dwóch wirusów. Nie może więc zamieszkać w domu z innymi kotami. Na dzień dzisiejszy Zelda czuje się dobrze, nie przejawia objawów choroby, ma apetyt i dopisuje jej humor. Mamy ogromną nadzieję, że będzie mogła cieszyć się dobrym zdrowiem jak najdłużej, we własnym domu.

Zelda urodziła się ok. 15.07.2011r. Jest odpchlona, odrobaczona, zaszczepiona, zaczipowana i wysterylizowana. Testy FIV + FELV +.

Kontakt w sprawie adopcji w godzinach pracy schroniska pod nr telefonu 667 706 607 (pod tym numerem nie odpowiadamy na smsy), lub po godzinach pracy 535 936 060.

Przed adopcją konieczne jest umówienie się telefonicznie na konkretny termin.

Adoptując kota ze schroniska pamiętaj, że opis, który właśnie przeczytałeś dotyczy zachowań kota w warunkach schroniskowych. W nowym domu zachowanie kota może ulec zmianie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *