Tamago- adoptowany

ADOPTOWANY
Tamago jest dużym psiakiem z jeszcze większymi pokładami energii i miłości do człowieka 🙂 Swoim pozytywnym nastawieniem jest w stanie wywołać uśmiech na twarzy każdego, kto go pozna
❤️

Na spacerze Tamago musi dokładnie zbadać każdą szczelinę i zakątek, nie sposób się z nim nudzić 😉

Bardzo lubi towarzystwo innych psów, najchętniej bawiłby się z każdym napotkanym czworonogiem. Jest pewny siebie i nie daje się wciągnąć w żadne sprzeczki.

Tamago nie jest do końca świadomy swoich gabarytów – zdarza mu się w przypływie radości skoczyć na człowieka bądź być zbyt nachalnym podczas zabaw. W związku z tym nie polecamy go do domu z małymi dziećmi. Nowi opiekunowie będą również musieli popracować z nim nad nauką chodzenia na luźnej smyczy.

Wierzymy, że Tamago będzie świetnym towarzyszem na długie, spokojne spacery. Szukamy mu aktywnego, kochającego ruch domu!

Tamago urodził się ok. 16.09.2021r. Jest odpchlony, odrobaczony, zaszczepiony, zaczipowany i wykastrowany.

Kontakt w sprawie adopcji w godzinach pracy schroniska pod nr telefonu 667 706 607 (pod tym numerem nie odpowiadamy na smsy), lub po godzinach pracy 535 936 060.

Przed adopcją konieczne jest umówienie się telefonicznie na konkretny termin.

Adoptując psa ze schroniska pamiętaj, że opis, który właśnie przeczytałeś dotyczy zachowań psa w warunkach schroniskowych. W nowym domu zachowanie psa może ulec zmianie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *