Shenzi- suczka do adopcji

Wyobraźmy sobie, że cały dzień spędzamy w zamknięciu, w niewielkim pomieszczeniu. Rozpiera nas energia, mamy ochotę biegać, szaleć, patrzeć na świat… W końcu przychodzi upragniona chwila, ktoś pozwala nam opuścić pomieszczenie i wyjść na zewnątrz. Niezwykle się cieszymy, chcemy zobaczyć jak najwięcej i wykorzystać każdą sekundę. Jednak po kilkudziesięciu minutach wracamy z powrotem do pomieszczenia. Kolejny taki spacer czeka nas dopiero jutro… albo i pojutrze.
Dla Shenzi to wszystko to niestety codzienność. Ma zaledwie rok i już zdążyła dowiedzieć się, co to znaczy być psem bezdomnym.
Jest jeszcze psim dzieckiem, wciąż uczącym się świata, potrzebuje dużo ruchu i uwagi. Może to właśnie dlatego ktoś postanowił się jej pozbyć? 🙁
Shenzi uwielbia kontakt z człowiekiem i innymi psami, jest bardzo energiczna, radosna i ufna. Z dnia na dzień coraz lepiej wychodzi jej również chodzenie na smyczy 😉 Szukamy dla niej odpowiedzialnego, wyrozumiałego domu.

Shenzi ma ok. rok. Jest odpchlona, odrobaczona, zaszczepiona, zaczipowana i wysterylizowana.

Kontakt w sprawie adopcji w godzinach pracy schroniska (pon-pt-08.00-16.00 i sob-ndz-08.00-12.00) pod nr telefonu 667 706 607 (pod tym numerem nie odpowiadamy na smsy), lub po godzinach pracy 535 936 060.
Godziny odwiedzin i adopcji to: pon-pt od 12 do 15:30 oraz soboty od 10 do 11:30

Adoptując psa ze schroniska pamiętaj, że opis, który właśnie przeczytałeś dotyczy zachowań psa w warunkach schroniskowych. W nowym domu zachowanie psa może ulec zmianie.

❗️Ze względu na zagrożenie epidemiologiczne przed adopcją konieczne jest umówienie się telefonicznie na konkretny termin. Prosimy dzwonić pod numer 667 706 607❗️

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *