Robi- suczka do adopcji

Robi jest bardzo pogodną, młodą suczką z biszkoptową sierścią ☺️

Szybko uporała się z początkowym strachem przed wolontariuszami, obecnie uwielbia spędzać czas w towarzystwie człowieka. Do obcych może początkowo podchodzić z nieufnością, ale łatwo ją do siebie przekonać jedzeniem;)

Na spacerze Robi jest przyjaciółką wszystkich psów, lubi wspólne zabawy i gonitwy po lesie, a mijając jakiegoś psiaka prawie zawsze próbuje podejść i się przywitać ☺️ Dobrze byłoby, gdyby w nowym domu miała czworonożne rodzeństwo.

Robi w schronisku nauczyła się spacerować na smyczy. Ze znanymi jej osobami potrafi chodzić luzem, wraca na zawołanie. Często prosi o pieszczoty, pochodząc i nadstawiając brzuch do głaskania 🥰

Liczymy, że ktoś szybko zakocha się w jej delikatnym uśmiechu i Robi nie będzie musiała spędzać nadchodzącej zimy w schronisku 💛

Robi ma ok. 2 lata. Jest odpchlona, odrobaczona, zaszczepiona, zaczipowana i wysterylizowana.

Kontakt w sprawie adopcji w godzinach pracy schroniska pod nr telefonu 667 706 607 (pod tym numerem nie odpowiadamy na smsy), lub po godzinach pracy 535 936 060.

Przed adopcją konieczne jest umówienie się telefonicznie na konkretny termin. Adoptując psa ze schroniska pamiętaj, że opis, który właśnie przeczytałeś dotyczy zachowań psa w warunkach schroniskowych. W nowym domu zachowanie psa może ulec zmianie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *