Ramen- pies do adopcji

Gdy każdy omija boksy naszych starych lub wycofanych psów nie dziwimy się, tak już jest. Niewiele osób chce takie psy jak one, są na straconej pozycji i chociaż ciężko zrozumieć nam dlaczego wiemy, że mają małe szanse na domy. Jednak dlaczego omija się psy takie jak Ramen? Dlaczego od kilku miesięcy młody i pełny ufności pies tkwi w schronisku? Tego nie jesteśmy w stanie zrozumieć… czy naprawdę nie ma już miejsc nawet dla takich psów?
Ramen na pewno miał dom, jak go stracił i dlaczego? Niestety nie znamy prawdy. Wiemy, że Ramen niczym nie zawinił. To przyjacielski, grzeczny i bezkonfliktowy pies. Czas by znów miał dom, równie wspaniały jak on sam, taki na zawsze.

Ramen akceptuje zarówno suki jak i psy. Ładnie chodzi na smyczy. Ma około 1,5 roku. Jest wykastrowany, zachipowany, zaszczepiony, odpchlony i odrobaczony.

Kontakt w sprawie adopcji w godzinach pracy schroniska (pon-pt-08.00-16.00 i sob-ndz-08.00-12.00) pod nr telefonu 667 706 607 lub do wolontariuszki o dowolnej godzinie 511 672 436 lub 535 936 060

Adoptując psa ze schroniska pamiętaj, że opis, który właśnie przeczytałeś dotyczy zachowań psa w warunkach schroniskowych. W nowym domu zachowanie psa może ulec zmianie

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *