Panki- pies do adopcji

Panki to nieco zaniedbany kawaler w średnim wieku. Choć na początku sprawiał wrażenie wystraszonego, nieufnego staruszka, szybko okazało się, że tak naprawdę ma mnóstwo sił i bez problemu wychodzi na spacer z każdą, nawet nieznaną osobą.

Przez pierwsze minuty spaceru Panki zwykle bardzo ciągnie, wyrywa do przodu, próbując choć trochę odreagować siedzenie w boksie. Później stopniowo się uspokaja, zaczyna przystawać, wąchać, znaczyć teren.

Panki niezbyt „przejmuje się” obecnością człowieka i nie zabiega o uwagę ani o głaskanie. O wiele bardziej entuzjastycznie reaguje na inne psiaki, szczególnie na suczki.

Panki jest niewielki i puchaty – kiedyś na pewno nie miałby problemu ze znalezieniem domu, ale teraz? 🙁 Czy znajdzie się rodzina tego starszego, trochę zwariowanego psiaka? 🤎

Panki ma ok. 10 lat. Jest odpchlony, odrobaczony, zaszczepiony, zaczipowany i wykastrowany.

Kontakt w sprawie adopcji w godzinach pracy schroniska pod nr telefonu 667 706 607 (pod tym numerem nie odpowiadamy na smsy), lub po godzinach pracy 535 936 060.

❗️Ze względu na zagrożenie epidemiologiczne przed adopcją konieczne jest umówienie się telefonicznie na konkretny termin.❗️

Adoptując psa ze schroniska pamiętaj, że opis, który właśnie przeczytałeś dotyczy zachowań psa w warunkach schroniskowych. W nowym domu zachowanie psa może ulec zmianie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *