Mufo- pies do adopcji

Mufo jest niewielki, ciekawie umaszczony; według niektórych wygląda niemal jak szczeniak… niestety nie jest już szczeniakiem, a starszym psem, co znacznie zmniejsza jego szanse na adopcję 🙁

Mufo spędza większość dnia na drzemkach, ale z chęcią chodzi też na krótkie spacery. Uwielbia kontakt z człowiekiem, jest bardzo ufny. Dogaduje się z innymi psami, choć nie przepada za tymi zbyt nachalnymi. Niestety źle znosi zostawanie samemu w pomieszczeniach (wyje, ale nie niszczy).

Mufo jest bardzo delikatnym, wrażliwym psiakiem. W schronisku cały czas wygląda na smutnego i zrezygnowanego, jakby nie wierzył, że ktoś go jeszcze pokocha… Ale może jednak gdzieś znajdzie się osoba, która da dom właśnie jemu?

Mufo ma ok. 10 lat. Jest odpchlony, odrobaczony, zaszczepiony, zaczipowany i wykastrowany.

Kontakt w sprawie adopcji w godzinach pracy schroniska (pon-pt-08.00-16.00 i sob-ndz-08.00-12.00) pod nr telefonu 667 706 607 (pod tym numerem nie odpowiadamy na smsy), lub po godzinach pracy 535 936 060.

❗Ze względu na zagrożenie epidemiologiczne przed adopcją konieczne jest umówienie się telefonicznie na konkretny termin. Prosimy dzwonić pod numer 667 706 607❗

Adoptując psa ze schroniska pamiętaj, że opis, który właśnie przeczytałeś dotyczy zachowań psa w warunkach schroniskowych. W nowym domu zachowanie psa może ulec zmianie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *