Mrozek- adoptowany

ADOPTOWANY
Mrozek to jeszcze psie dziecko, które trafiło do schroniska w środku zimy w nienajlepszym stanie 😔
Mimo początkowej niechęci do człowieka i opuszczenia boksu szybko pokazał, że jest bardzo rezolutnym, rozbrykanym psiakiem.
Obecnie Mrozek mieszka w budynku wraz z innymi szczeniakami oraz seniorami. Większość dnia spędza na wspólnych zabawach, robiąc sobie krótkie przerwy na drzemki. Jest bardzo przyjacielsko nastawiony do ludzi i ceni sobie pieszczoty.
Mrozka z pewnością trzeba będzie nauczyć kilku rzeczy, takich jak mniejszej intensywności przy zabawach z innymi psami, czy wyciszania się. Nowi opiekunowie będą również musieli popracować nad jego pewnością siebie podczas spacerów – Mrozek umie chodzić na smyczy, jednak na spacerach jest dość płochliwy, szczególnie słysząc przejeżdżające samochody bądź inne głośniejsze dźwięki.
Mrozek obecnie sięga do kolana, najprawdopodobniej wyrośnie na dużego psa.

Jeśli urzekł cię ten mały rozrabiaka, dzwoń! 🙂

Mrozek urodził się ok. Jest odpchlony, odrobaczony, zaszczepiony i zaczipowany.

Kontakt w sprawie adopcji w godzinach pracy schroniska pod nr telefonu 667 706 607 (pod tym numerem nie odpowiadamy na smsy), lub po godzinach pracy 535 936 060.

Przed adopcją konieczne jest umówienie się telefonicznie na konkretny termin.

Adoptując szczeniaka właściciel zgodnie z zawartą umową ma obowiązek wykonania zabiegu kastracji po osiągnięciu dojrzałości płciowej przez psa.

Adoptując psa ze schroniska pamiętaj, że opis, który właśnie przeczytałeś dotyczy zachowań psa w warunkach schroniskowych. W nowym domu zachowanie psa może ulec zmianie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *