Misiek i Rex- adoptowane

ADOPTOWANE!

Te urocze pieski ze zdjęć to Misiek i Rex. Czarny podpalany psiak to Misiek, a brązowo-biały Rex. Do schroniska trafiły razem i szybko okazało się, że są ze sobą bardzo zżyte. Oboje ogromnie ubolewają, gdy na spacer zostanie zabrane tylko jedno z nich 😉 To chodzące małe kulki energii, przepełnione radością i łagodnością. Obok nich po prostu nie da się przejść obojętnie. Wystarczy spojrzeć na ich uśmiechnięte mordki i od razu jest się w nich zakochanym. Uwielbiają pieszczoty i głaskanie po brzuszku. Rex ogromnie cieszy się na widok innych psów, mało brakuje a odleciałby dzięki swojemu merdającemu ogonkowi. Misiek natomiast często szczeka na obce psiaki, jednak nie trwa to długo i zupełnie nie przeszkadza mu ich towarzystwo na spacerze. Mimo początkowych problemów, w tym momencie chodzą na smyczy bardzo dobrze.
Pieski są wpatrzone w człowieka i świetnie pasują na przyjaciela zarówno dla dorosłych, jak i dla dzieci. Mimo starszego już wieku, Misiek ma świetną kondycję i w niczym nie odstaje od swojego młodszego kolegi. Oboje potrzebują kogoś, kto zapewni im miłość i przyjaźń na całe życie.

Jeżeli szukasz wiernego towarzysza, koniecznie nas odwiedź! 😉

Misiek ma ok. 13 lat, Rex ok. 5 lat. Oba są odrobaczone, odpchlone, zaszczepione, zaczipowane i wykastrowane.

Kontakt w sprawie adopcji w godzinach pracy schroniska (pon-pt-08.00-16.00 i sob-ndz-08.00-12.00) pod nr telefonu 667 706 607 lub do wolontariuszki o dowolnej godzinie 511 672 436 lub 535 936 060

Adoptując psa ze schroniska pamiętaj, że opis, który właśnie przeczytałeś dotyczy zachowań psa w warunkach schroniskowych. W nowym domu zachowanie psa może ulec zmianie.
Możemy pomóc zorganizować transport do nowego domu na terenie Polski (schronisko nie pokrywa kosztów z nim związanych)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *