Masza- suczka do adopcji

Czy jest tu ktoś, kto chciałby poświęcić trochę uwagi naszej pięknej Maszy?
Ta wyjątkowa sunia trafiła do nas w lipcu. Na początku była bardzo nieufna, każdy dotyk budził w niej strach i niepewność. Z czasem jednak przekonała się, że nikt nie chce jej skrzywdzić. Do obcych wciąż podchodzi z dystansem, jednak wystarczy trochę pracy i czasu, by ją do siebie przekonać.
Masza, jak przystało na młodego psa, ma w sobie mnóstwo energii. Dom z ogrodem, w którym mogłaby się wyszaleć, byłby dla niej najlepszą opcją. Ta mądra i podatna na naukę suczka umie podawać łapę i z pewnością jest w stanie nauczyć się też innych komend.
W chwili obecnej to spacery i poruszanie się na smyczy są dla niej największym problemem. Schronisko stało się dla niej miejscem, w którym czuje się pewnie i bezpiecznie, dlatego niechętnie opuszcza jego teren.
Masza bywa nachalna w stosunku do innych psów. Często je zaczepia lub chce się z nimi bawić, co może być źle odebrane przez inne zwierzaki. Sama jednak dobrze odnajduje się w ich towarzystwie, świetnie dogaduje się z Baronem, w którym jest wręcz zakochana:)
Wiemy, że piękne oczy Maszy przyciągną wielu ludzi, ale trzeba być świadomym, że to trudny pies, wymagający ciągłej pracy. Szukamy dla niej doświadczonego opiekuna, który będzie w stanie poradzić sobie z jej charakterem i humorami. Jesteśmy pewni, że za poświęcony jej czas odwdzięczy się szczerą i nieustanną miłością 🙂

Masza ma ok. 1,5 roku. Jest odpchlona, odrobaczona, zaszczepiona, zaczipowana i wysterylizowana

Kontakt w sprawie adopcji w godzinach pracy schroniska pod nr telefonu 667 706 607 lub do wolontariuszki o dowolnej godzinie 511 672 436 lub 535 936 060 Adoptując psa ze schroniska pamiętaj, że opis, który właśnie przeczytałeś dotyczy zachowań psa w warunkach schroniskowych. W nowym domu zachowanie psa może ulec zmianie. Możemy pomóc zorganizować transport do nowego domu na terenie Polski (schronisko nie opłaca kosztów z nim związanych)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *