Maniek- adoptowany

ADOPTOWANY!

Kocur, którego widzicie na zdjęciach to Maniek.

Dziś możemy Wam go przedstawić w pełnej okazałości.
Maniek trzyma dystans od ludzi, nie pozwala na dotyk. Podczas sprzątania kociarni, czy rozdawania jedzenia zwykle siedzi na swojej półce i obserwuje z odległości.
Niestety gdy wprowadzamy do kociarni osoby zainteresowane adopcją Maniek się chowa 🙁 Nie mamy możliwości go zaprezentować, pokazać jak pięknym jest kocurem. Jest niezauważalny… 😔
Maniek trafił do schroniska jesienią zeszłego roku, jako 4-miesięczne kocię. Jego zachowanie wskazuje na to, że przed trafieniem do schroniska nie miał kontaktu z ludźmi. Niestety warunki schroniskowe nie sprzyjają dobrej socjalizacji. W schronisku nic więcej, poza akceptacją obecności człowieka i obserwacją na dystans, nie uda nam się wypracować. Tutaj rozwiązaniem jest jedynie cierpliwy, kochający dom.
Maniek to bardzo delikatny kocur. Nigdy nie wykazał agresji, nie ugryzł. Gdy uda się wziąć go na ręce kuli się, co widać na zdjęciach.
Ten piękny, młody, wrażliwy kocur spędził w schronisku już 8 miesięcy… To zdecydowanie za długo 😔

Pomożesz nam sprawić, że ktoś w końcu dostrzeże Mańka? Że przestanie być niewidzialny? Jesteś jego jedyną szansą…

Maniek ma rok. Jest odpchlony, odrobaczony, zaszczepiony, zaczipowany i wykastrowany.

Kontakt w sprawie adopcji w godzinach pracy schroniska (pon-pt-08.00-16.00 i sob-ndz-08.00-12.00) pod nr telefonu 667 706 607 lub do wolontariuszki o dowolnej godzinie 511 672 436 lub 535 936 060

Możemy pomóc zorganizować transport na terenie Polski (schronisko nie opłaca kosztów z nim związanych).

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *