Mak- pies do adopcji

Mak to bardzo sympatyczny, radosny pies 🙂

Został znaleziony w tragicznym stanie. Był skrajnie wychudzony, miał duże problemy neurologiczne. Przed trafiem do schroniska kilka tygodni spędził w lecznicy weterynaryjnej. Nie było pewne czy uda mu się przeżyć…

Na szczęście Mak wykazał się ogromną siłą i przetrwał ten ciężki okres. Obecnie, po kilku tygodniach w schronisku, jest już znacznie lepiej. Mak przybrał na wadze i w końcu wygląda dobrze 🙂 Problemy neurologczne zostały, jednak zmniejszyły się i nie przeszkadzają mu w codziennym funkcjnowaniu- miewa problemy  utrzymaniem równowagi, ale nie przewraca się.

Mak odzyskał drugą młodość 😉 Bardzo chętnie spaceruje, a na spacerach nie odstaje poziomem energii od młodszych psiaków. Jest odważny i bardzo chętnie spaceruje z nowo poznanymi osobami. Na spacerach zwykle „żyje w swoim świecie” i najważniejsze są dla niego otaczające zapachy, ale docenia również przerwy na głaskanie 🙂

Mak szuka dobrego domu na resztę życia, może to właśnie na Ciebie czeka?

Mak urodził się ok. 16.08.2013r. Jest odpchlony, odrobaczony, zaszczepiony, zaczipowany i wykastrowany.

Kontakt w sprawie adopcji w godzinach pracy schroniska pod nr telefonu 667 706 607 (pod tym numerem nie odpowiadamy na smsy), lub po godzinach pracy pod nr 535 936 060.

Przed adopcją konieczne jest umówienie się telefonicznie na konkretny termin.

Adoptując psa ze schroniska pamiętaj, że opis, który właśnie przeczytałeś dotyczy zachowań psa w warunkach schroniskowych. W nowym domu zachowanie psa może ulec zmianie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *