Mak- pies do adopcji

 

✨Mak- wyrwany ze szponów śmierci, by zostać schroniskowym celebrytą ✨
Brzmi jak pomysł na hollywoodzki film? Masz możliwość dopisać ostatni- najlepszy rozdział w scenariuszu!

Mak to bardzo sympatyczny, radosny pies ❤️

Został znaleziony w tragicznym stanie. Był skrajnie wychudzony, miał duże problemy neurologiczne. Przed trafiem do schroniska kilka tygodni spędził w lecznicy weterynaryjnej. Nie było pewne czy uda mu się przeżyć…

Na szczęście Mak wykazał się ogromną siłą i przetrwał ten ciężki okres. Obecnie jest już znacznie lepiej. Mak przybrał na wadze i w końcu wygląda dobrze 🙂 Problemy neurologczne zostały, jednak zmniejszyły się i nie przeszkadzają mu w codziennym funkcjnowaniu- miewa problemy utrzymaniem równowagi, ale nie przewraca się.

Mak odzyskał drugą młodość 😉 Bardzo chętnie spaceruje, a na spacerach nie odstaje poziomem energii od młodszych psiaków. Jest odważny i bardzo chętnie spaceruje z nowo poznanymi osobami. Na spacerach zwykle „żyje w swoim świecie” i najważniejsze są dla niego otaczające zapachy, ale docenia również przerwy na głaskanie 🙂

Na codzień mieszka na placu z innymi psami i dobrze się z nimi dogaduje. Został nawet psim terapeutą dla bardzo wycofanej suczki.
Czasem jednak zdarza mu się klapnąć zębami na nowo poznane psy, więc na początku trzeba trzymać rękę na pulsie 😉

Mak szuka dobrego domu na resztę życia, może to właśnie Ty jesteś mu pisany/a?

Mak urodził się ok. 16.08.2013r. Jest odpchlony, odrobaczony, zaszczepiony, zaczipowany.

Kontakt w sprawie adopcji w godzinach pracy schroniska pod nr telefonu 667 706 607 (pod tym numerem nie odpowiadamy na smsy), lub po godzinach pracy pod nr 535 936 060.

Przed adopcją konieczne jest umówienie się telefonicznie na konkretny termin.

Adoptując psa ze schroniska pamiętaj, że opis, który właśnie przeczytałeś dotyczy zachowań psa w warunkach schroniskowych. W nowym domu zachowanie psa może ulec zmianie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *