Lisek- pies do adopcji

 

ADOPTOWANY!

Lisek to malutki piesek, waży niewiele ponad 6 kg! Taki drobny, starszy pies nie powinien spędzać zimy w schronisku, prawda? Ale kto go zechce? Nikt? Nikt.

Lisek to idealny towarzysz do spokojnych spacerów, jest grzeczny, przyjacielski i kontaktowy. Lisek wzorowo chodzi na smyczy, a bez się pilnuje. Akceptuje inne psy i KOTY, daje się brać na ręce i nie boi się pomieszczeń. Pies idealny? Tak, to Lisek! Dlaczego stracił swój dom… Czy ktoś go wyrzucił? Może się zgubił? Niestety nie znamy historii Liska i już pewnie nigdy jej nie poznamy…

Lisek w schronisku pokazał jakim kochanym psem jest, w domu na pewno otworzy się jeszcze bardziej, kto pokocha?

Lisek ma ponad 10 lat. Jest zachipowany, zaszczepiony, odpchlony i odrobaczony. Ze względu na wiek i brak możliwości przeprowadzenia dokładnych badań Lisek NIE został wykastrowany.

Kontakt w sprawie adopcji w godzinach pracy schroniska pod nr telefonu 667 706 607 lub do wolontariuszki o dowolnej godzinie 511 672 436 lub 535 936 060

Adoptując psa ze schroniska pamiętaj, że opis, który właśnie przeczytałeś dotyczy zachowań psa w warunkach schroniskowych. W nowym domu zachowanie psa może ulec zmianie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *