Libra- adoptowana

ADOPTOWANA

Libra- w astrologii gwiazdozbiór Wagi, zwany inaczej równowagą nieba.

I właśnie to imię wydaje się w pełni oddawać to, jaka jest Libra- 5 letnia suczka, która z pewnością miała już dom, jednak od znalezienia nikt się po nią nie zgłosił.

Nie jest dla niej obce chodzenie na smyczy, a do człowieka nastawiona jest z pełnym optymizmem. Chętnie zapakowałaby się do każdego mijanego, zaparkowanego auta.

Przy psach jest pewna siebie, obok innych przechodzi ze spokojem. Nie brakuje jej przy tym odwagi by „uciąć nosa” tym za bardzo nachalnym 🙂 i, do czego imię zobowiązuje, robi to z pełnym wyważeniem.

Na spacerze jest bardzo zainteresowana zapachami, węszy intensywnie, co daje wrażenie jakby chciał ucieć gdzieś, uciec w świat zapachów i zapomnieć o nowej rzeczywistości.

A po powrocie do boksu? Błaga, by jej tam nie zostawiać.

Libra urodziła się ok. 03.01.2018r. Jest odpchlona, odrobaczona, zaszczepiona, zaczipowana i wysterylizowana.

Kontakt w sprawie adopcji w godzinach pracy schroniska pod nr telefonu 667 706 607 (pod tym numerem nie odpowiadamy na smsy), lub po godzinach pracy 535 936 060.

Przed adopcją konieczne jest umówienie się telefonicznie na konkretny termin.

Adoptując psa ze schroniska pamiętaj, że opis, który właśnie przeczytałeś dotyczy zachowań psa w warunkach schroniskowych. W nowym domu zachowanie psa może ulec zmianie.


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *