Liam- adoptowany

ADOPTOWANY
Znasz to uczucie, gdy ktoś stara się wyszukać w Tobie wad, ale nic mu nie przychodzi do glowy? Nie? My też nie. Ale o tym, jak to jest wie Liam.

Liam potrafi jednym spojrzeniem sprawić, że znów czujesz się jak wtedy, gdy wylądowałeś przy tablicy (nie do końca pamiętając, jaki był ostatni temat lekcji). W poprzednim życiu na pewno był profesorem 😉

Głośno domaga się szybkiego wyjścia z boksu, mimo to będąc na spacerze nie ciągnie na smyczy. Nie ma problemu, by zatrzymać się w trakcie spaceru bez piszczenia, skakania, czy podgryzania smyczy.
Jest otwarty na kontakt z człowiekiem, jednak nie domaga się go przesadnie. Nie jest zbyt nachalny ani do ludzi, ani do innych psów.

Liam daje nam się poznać jako pies bez zarzutów, mamy nadzieję, że pobyt w schronisku w nim tego nie zmieni.

Liam urodził się ok. 04.01.2018r. Jest odpchlony, odrobaczony, zaszczepiony, zaczipowany i wykastrowany.

Kontakt w sprawie adopcji w godzinach pracy schroniska pod nr telefonu 667 706 607 (pod tym numerem nie odpowiadamy na smsy), lub po godzinach pracy 535 936 060.

Przed adopcją konieczne jest umówienie się telefonicznie na konkretny termin.

Adoptując psa ze schroniska pamiętaj, że opis, który właśnie przeczytałeś dotyczy zachowań psa w warunkach schroniskowych. W nowym domu zachowanie psa może ulec zmianie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *