Laki- pies do adopcji

Poznajcie Lakiego:)

Lakuś nie jest może największym przystojniakiem w schronisku, nie jest też najmłodszy, a trafił do nas z problemami zdrowotnymi. Jednak i tak stał się ulubieńcem każdego, kto miał okazję go poznać.
Na spacerach sprawuje się wręcz idealnie. Bardzo ładnie chodzi na smyczy, chociaż myślimy, że z czasem i bez niej świetnie by sobie poradził. Jest niezwykle wpatrzony w człowieka. Zawsze na widok dorosłych, jak i dzieci ogromnie się cieszy. Laki jest bardzo opanowany, łagodny i towarzyski. Świetnie dogaduje się z innymi psami. Nie wiemy jaki ma stosunek do kotów, ale wydawać by się mogło, że ten psiak jest przyjaźnie nastawiony do każdego żywego stworzenia.
Ciężko jest pisać o jego wadach, bo jak na razie nie znaleźliśmy nawet jednej. Świetnie pasowałby do spokojnego domu, zamieszkałego przez ciepłych i kochających zwierzęta ludzi.
Nie wiadomo czemu Lakuś znalazł się na ulicy. Pewne jest jednak, że trudno się nie zakochać w tym jego uśmiechniętym pyszczku i czarnych oczkach. Przyjedź i sam się przekonaj!:)

Laki ma około 9 lat. Jest wykastrowany, zachipowany, zaszczepiony, odpchlony i odrobaczony.

Kontakt w sprawie adopcji w godzinach pracy schroniska (pon-pt-08.00-16.00 i sob-ndz-08.00-12.00) pod nr telefonu 667 706 607 lub do wolontariuszki o dowolnej godzinie 511 672 436 lub 535 936 060

Adoptując psa ze schroniska pamiętaj, że opis, który właśnie przeczytałeś dotyczy zachowań psa w warunkach schroniskowych. W nowym domu zachowanie psa może ulec zmianie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *