Laki- pies do adopcji

Poznajcie Lakiego:)

Lakuś nie jest może największym przystojniakiem w schronisku, nie jest też najmłodszy, a trafił do nas z problemami zdrowotnymi. Jednak i tak stał się ulubieńcem każdego, kto miał okazję go poznać.
Na spacerach sprawuje się wręcz idealnie. Bardzo ładnie chodzi na smyczy, chociaż myślimy, że z czasem i bez niej świetnie by sobie poradził. Jest niezwykle wpatrzony w człowieka. Zawsze na widok dorosłych, jak i dzieci ogromnie się cieszy. Laki jest bardzo opanowany, łagodny i towarzyski. Świetnie dogaduje się z innymi psami. Nie wiemy jaki ma stosunek do kotów, ale wydawać by się mogło, że ten psiak jest przyjaźnie nastawiony do każdego żywego stworzenia.
Ciężko jest pisać o jego wadach, bo jak na razie nie znaleźliśmy nawet jednej. Świetnie pasowałby do spokojnego domu, zamieszkałego przez ciepłych i kochających zwierzęta ludzi.
Nie wiadomo czemu Lakuś znalazł się na ulicy. Pewne jest jednak, że trudno się nie zakochać w tym jego uśmiechniętym pyszczku i czarnych oczkach. Przyjedź i sam się przekonaj!:)

Laki ma około 9 lat. Jest wykastrowany, zachipowany, zaszczepiony, odpchlony i odrobaczony.

Kontakt w sprawie adopcji w godzinach pracy schroniska (pon-pt-08.00-16.00 i sob-ndz-08.00-12.00) pod nr telefonu 667 706 607 lub do wolontariuszki o dowolnej godzinie 511 672 436 lub 535 936 060

Adoptując psa ze schroniska pamiętaj, że opis, który właśnie przeczytałeś dotyczy zachowań psa w warunkach schroniskowych. W nowym domu zachowanie psa może ulec zmianie.
Możemy pomóc zorganizować transport do nowego domu na terenie Polski.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *