Kermit- adoptowany

ADOPTOWANY

Kermit, jak nietrudno się domyślić, swoje imię zawdzięcza urokliwemu pyszczkowi, upodabniającego go do znanej każdemu z telewizji maskotkowej żaby.
Wydawać by się mogło, że dzięki swojemu charakterystycznemu wyglądowi, a także łagodnemu, przyjaznemu usposobieniu nasz psi kawaler szybko znajdzie nowy dom. Mija jednak kolejny miesiąc, a Kermit wciąż spogląda na świat zza metalowych kratek boksu..
Piesek bardzo dobrze radzi sobie z chodzeniem na smyczy, choć wciąż czuje się dość niepewnie będąc zbyt długo za murami schroniska. Jednak w nowym domu z pewnością szybko nauczyłby się, że otaczający go świat jest ciekawy, i polubił także dłuższe spacery 😊
Kermit jest również przyjazny w stosunku do innych psów – swego czasu dzielił nawet boks ze swoją schroniskową koleżanką. Ona jednak znalazła już wymarzony dom – teraz pora na niego! Może to właśnie ty pokochasz Kermita?

Kermit ma ok. 9 lat. Jest zaszczepiony, zaczipowany, odpchlony, odrobaczony i wykastrowany.

Kontakt w sprawie adopcji w godzinach pracy schroniska (pon-pt-08.00-16.00 i sob-ndz-08.00-12.00) pod nr telefonu 667 706 607 lub do wolontariuszki o dowolnej godzinie 511 672 436 lub 535 936 060

Adoptując psa ze schroniska pamiętaj, że opis, który właśnie przeczytałeś dotyczy zachowań psa w warunkach schroniskowych. W nowym domu zachowanie psa może ulec zmianie.
Możemy pomóc zorganizować transport do nowego domu na terenie Polski (schronisko nie pokrywa kosztów z nim związanych)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *