Julka- adoptowana

ADOPTOWANA
Julka to młoda suczka w typie owczarka niemieckiego. Jej cechami charakterystycznymi są piękne, brązowe oczy oraz bardzo krótki ogon.

Julka z pewnością miała już dom. Chętnie przebywa w pomieszczeniach, pięknie chodzi na smyczy i jest nauczona podstawowych poleceń, takich jak Siad bądź Podaj łapę. Spacer z nią to czysta przyjemność. 😀

Dobrze reaguje na inne, mniejsze od niej psiaki. Do tych większych pała mniejszą sympatią, ale myślimy, że po odpowiednim zapoznaniu dogadałby się z każdym psem.

Widać, że Julce brakuje nie tylko regularnych wyjść, ale również częstszego kontaktu z człowiekiem. Schronisko to nie miejsce dla takiej delikatnej, inteligentnej suczki. 😞 Kto ją pokocha?

Julka urodziła się ok. 09.01.2021r. Jest odpchlona, odrobaczona, zaszczepiona, zaczipowana i wysterylizowana.

Kontakt w sprawie adopcji w godzinach pracy schroniska pod nr telefonu 667 706 607 (pod tym numerem nie odpowiadamy na smsy), lub po godzinach pracy 535 936 060.

Przed adopcją konieczne jest umówienie się telefonicznie na konkretny termin.

Adoptując psa ze schroniska pamiętaj, że opis, który właśnie przeczytałeś dotyczy zachowań psa w warunkach schroniskowych. W nowym domu zachowanie psa może ulec zmianie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *