Hyper- adoptowany

ADOPTOWANY
Hyper to niezwykle uroczy i kontaktowy psi młodzieniec. Chętnie nawiązuje znajomości z innymi psami, ale potrafi również uszanować fakt, że drugi psiak nie ma ochoty na wspólną zabawę; nie jest nachalny.
Tak samo zachowuje się w w stosunku do ludzi – bardzo ceni sobie uwagę człowieka i głaski podczas spacerów, jednak umie też zająć się sam sobą.
Spacery są zdecydowane ulubioną częścią dnia Hypera. Może wtedy pozwolić sobie na dokładne obwąchanie każdego leśnego krzaczka i poczuć choć namiastkę normalności. Warto podkreślić, że początki spacerowania nie były dla niego łatwe – Hyper bardzo bał się podpiętej smyczy oraz wyjścia poza teren schroniska. Na szczęście odpowiednia doza cierpliwości oraz obecność innych psów wystarczyły, aby przekonać Hypera do przezwyciężenia swojego lęku, i obecnie smycz nie robi już na nim żadnego wrażenia. 🙂

Jest bardzo grzecznym spacerowiczem; nie ciągnie, zawsze trzyma się dość blisko człowieka.

Hyper bardzo potrzebuje domu, który zaoferuje mu ciepły kąt, bezpieczeństwo i odpowiednią dozę miłości. 🙂

Hyper urodził się ok. 21.12.2019r. Jest odpchlony, odrobaczony, zaszczepiony, zaczipowany i wykastrowany.

Kontakt w sprawie adopcji w godzinach pracy schroniska pod nr telefonu 667 706 607 (pod tym numerem nie odpowiadamy na smsy), lub po godzinach pracy 535 936 060.

Przed adopcją konieczne jest umówienie się telefonicznie na konkretny termin.

Adoptując psa ze schroniska pamiętaj, że opis, który właśnie przeczytałeś dotyczy zachowań psa w warunkach schroniskowych. W nowym domu zachowanie psa może ulec zmianie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *