Chmurka- adoptowana

ADOPTOWANA

Poznajcie koteczkę Chmurkę 🙂

Znaleziona pod maską samochodu, przerażona, brudna i głodna. Podczas łapania bardzo waleczna 😉 taki mały dzikusek. Kolejnego dnia okazało się, że jest bardzo przyjaźnie nastawiona do ludzi, była nieśmiała i chowała się w kącikach, ale lubiła zabawki i zachęcona szybko wychodziła z kryjówek.
Kilkanaście dni spędziła w domu tymczasowym z dorosłymi kotami, które nie bardzo chciały się z nią bawić. Chmurka pojechała do Schroniskowego kociego przedszkola. Niestety nie umiała się tam odnaleźć, wróciła do domu tymczasowego.
Jest bardzo wesołą i energiczną koteczką. Trochę dokucza swoim starszym koleżankom  ale po reprymendzie idzie do swoich zabawek. Bawi się wszystkim co znajdzie piłeczki, myszki, sznureczki, papierki, kamyczki itp. Przed psem czuje respekt ale też potrafi go zaczepić, żeby zwrócić na siebie uwagę.
Koteczka bardzo lubi towarzystwo człowieka, za opiekunką chodzi prawie wszędzie. Układa się na kolanach i domaga się pieszczot.
Koteczka po dwóch miesiącach spędzonych w domu tymczasowym jest gotowa do adopcji. Nie jest wybredna z jedzeniem, korzysta z kuwety. Chmurka potrzebuje spokojnego podejścia, dużo zabawy, uwagi i miziania. Może zamieszkać w domu z innymi zwierzakami.

Chmurka ma ok. 4 miesięcy. Jest odpchlona, odrobaczona, zaczipowana i zaszczepiona. W sprawie adopcji można kontaktować się z wolontariuszką pod numerem 503 522 567.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *