Brego- pies do adopcji

W schronisku dostał łatkę psa niedostępnego, dla niektórych nawet agresywnego. Niesłusznie, niestety to całkiem skreśliło jego szansę na szybkie znalezienie domu…

Brego to wbrew pozorom delikatny pies, który nie radzi sobie w schronisku. Hałas, stres ogromnie go przytłoczyły, przez co nie radzi sobie z emocjami- jego ,,radość,, jest nieokiełznana.

Po wyciszającym spacerze trwającym zaledwie 40 minut potrafi się uspokoić. To naprawdę mądry pies, który szybko się uczy. Musi tylko trafić do domu, który zrozumie, że nie można podbijać jego emocji. Mimo jego energii szukamy mu domu, który zapewni mu spokojne spacery, na których Brego będzie mógł się wyciszyć. Sam prosi o głaskanie gdy jest gotowy… widać, że uwielbia dotyk człowieka ale jest to dla niego trudne (prawdopodobnie przez jego przeszłość).
Brego ładnie chodzi na smyczy, zaczyna super pilnować się bez. Akceptuje inne psy, najlepiej żeby w domu był inny- zrównoważony zwierz. 🙂

Prosimy o szansę dla niego…

Warto pamiętać, że w domu praca z Brego będzie dużo łatwiejsza, a już w schronisku nie jest trudna- wystarczy chwila uwagi. Nakierujemy w jaki sposób z nim pracować i czego unikać.

Brego ma ok 5 lat. Jest wykastrowany, zachipowany, zaszczepiony, odpchlony i odrobaczony.

Kontakt w sprawie adopcji tel. 511 672 436, jeśli nie odbiorę oddzwonię

Godziny odwiedzin i adopcji to: pon-pt od 12 do 15:30 oraz soboty od 10 do 11:30

Adoptując psa ze schroniska pamiętaj, że opis, który właśnie przeczytałeś dotyczy zachowań psa w warunkach schroniskowych. W nowym domu zachowanie psa może ulec zmianie.

2 thoughts on “Brego- pies do adopcji

 • Grudzień 18, 2019 o 9:28 pm
  Permalink

  chciałbym adoptować tego psa proszę o więcej szczegółów odnośnie adopcji

  Odpowiedz
  • Grudzień 19, 2019 o 5:04 am
   Permalink

   Proszę kontaktować się pod numerem podanym w opisie 🙂

   Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *