Bianka- suczka do adopcji

Przechodząc między boksami schroniska nie zauważycie Bianki, nie będzie czekać z nosem między kratami i prosić o uwagę. Będzie wciśnięta w kąt budy, licząc na to, że szybko pójdziesz dalej i nic nie będziesz od niej chciał.

Bianka trafiła do schroniska rok temu, a na wybieg wychodzi dopiero od miesiąca. Ma swoją opiekunkę, którą lubi bardziej i to dzięki niej zaczęła opuszczać swój boks. Bianka cały czas jest ostrożna i nie szuka naszej uwagi. My nic od niej nie chcemy, wyciągamy ją tylko na wybieg i dajemy załatwiać swoje sprawy a ona coraz bardziej to docenia i korzysta z wyjścia. Nauczyła się już, że na koniec musi przyjść w kącik i poczekać aż podepniemy jej smycz, potem wracamy do boksu.

Domu dla Bianki pewnie nie znajdziemy w dwa dni, jednak może gdzieś jest jakiś doświadczony dom? Dom, który wie, że poza schroniskiem takie psy dużo szybciej nabierają pewności siebie? Może gdzieś jest…

Kontakt w sprawie adopcji w godzinach pracy schroniska (pon-pt-08.00-16.00 i sob-ndz-08.00-12.00) pod nr telefonu 667 706 607 (pod tym numerem nie odpowiadamy na smsy), lub po godzinach pracy 511 672 436

Adoptując psa ze schroniska pamiętaj, że opis, który właśnie przeczytałeś dotyczy zachowań psa w warunkach schroniskowych. W nowym domu zachowanie psa może ulec zmianie.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *