Benji- adoptowany

ADOPTOWANY

Ten psiak o zawadiackim spojrzeniu i terierrowym wyglądzie to Benji 😉
Gdy przybył do schroniska byliśmy pewni, że za chwilę zgłosi się jego właściciel, miał na sobie obrożę. Niestety nikt nie odpowiedział na ogłoszenia, nikt nie pytał. No cóż… Benji doczekał do momentu w którym jest gotowy na podróż do nowego domu.
Benji dobrze zna zasady życia z człowiekiem. Jest łagodny, potrafi chodzić na smyczy, akceptuje inne psy. Jest dość energiczny, z pewnością nie nadaje się na typowego kanapowca (choć porządną drzemką na kanapie z pewnością nie pogardzi! 😉 ). Potrzebuje długich, spokojnych, ciekawych spacerów.
Benji jest młodym, kochanym psem, który nie zasłużył na to, oglądanie świata zza krat 😔
Może to właśnie Tobie serce zabiło mocniej na jego widok? ❤️

Benji ma ok. 3 lata. Jest odpchlony, odrobaczony, zaszczepiony, zaczipowany i wykastrowany.

Kontakt w sprawie adopcji w godzinach pracy schroniska (pon-pt-08.00-16.00 i sob-ndz-08.00-12.00) pod nr telefonu 667 706 607 (pod tym numerem nie odpowiadamy na smsy), lub po godzinach pracy 535 936 060 lub 511 672 436
❗Ze względu na zagrożenie epidemiologiczne przed adopcją konieczne jest umówienie się telefonicznie na konkretny termin. Prosimy dzwonić pod numer 667 706 607❗

Adoptując psa ze schroniska pamiętaj, że opis, który właśnie przeczytałeś dotyczy zachowań psa w warunkach schroniskowych. W nowym domu zachowanie psa może ulec zmianie.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *