Bary- pies do adopcji

Bary to niepozorny, bury kundelek.

Prawdopodobnie był psem podwórkowym, a może to długie błądzenie doprowadziło do zaniedbania? Dlaczego taki sympatyczny i spokojny pies stracił dom? Niestety nie wiemy… Przeszłości nie zmienimy ale dalszy los Barego jest w naszych rękach!

Jak już wspomnieliśmy to sympatyczny pies, który z każdym chętnie chodzi na spacery, do każdego radośnie podchodzi i patrzy jakby chciał powiedzieć ,,Może to właśnie Ty zabierzesz mnie do domu?”. Niestety do tej pory nikt nie zainteresował się spełnieniem prośby Barego. Nie ukrywajmy, Bary szansę na dom ma nieduże. Jest już starszy, co niewiele osób uważa za plus, bo przecież zaraz zdechnie a nowy właściciel będzie płakał. Nie! Bary może żyć kolejne 8 lat! Mimo wieku zasługuje na spokojne życie, ciche miejsce, w którym mógłby odpocząć. Bary kocha i chce być kochanym jak młode psy!

Baruś akceptuje inne psy. Ładnie chodzi na smyczy. Ma około 8 lat. Jest wykastrowany, zachipowany, zaszczepiony oraz odrobaczony.

Kontakt w sprawie adopcji w godzinach pracy schroniska pod nr telefonu 667 706 607 lub do wolontariuszki o dowolnej godzinie 511 672 436 lub 535 936 060

Adoptując psa ze schroniska pamiętaj, że opis, który właśnie przeczytałeś dotyczy zachowań psa w warunkach schroniskowych. W nowym domu zachowanie psa może ulec zmianie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *