Bajgiel- adoptowany

ADOPTOWANY

Gdy do schroniska trafia starszy pies, trudno jest na „dzień dobry” nie poczuć ogromnego smutku.

Całe jego dotychczasowe życie, z niewiadomego powodu, wali się na głowę, gdy wszystko co znane, bezpieczne zostaje zabrane.

Nie wiemy, co działo się z Bajglem w jego wcześniejszym życiu. Wiemy, że został znaleziony w krzakach, w rzadko uczęszczanym miejscu. Prawdopodobnie spędził tam dłuższy czas, na co wskazywał wygląd jego „legowiska”. Przed trafieniem do schroniska jego stan był na tyle zły, że musiał spędzić trochę czasu w lecznicy, by tam „dojść do siebie”.

Na pewno zdrowie fizyczne udało się przywrócić o wiele szybciej, niż przekonać go, że warto wyjść i spojrzeć na świat dając życiu jeszcze jedną szansę.

Dzisiaj Bajgiel chętnie spaceruje, w swoim tempie zwiedza okolice. Lubi, gdy poświęci mu się trochę uwagi, jednak nie ma w nim już młodzieńczej werwy, przez co w grę nie wchodzi samodzielnie wskoczenie na kolana 😉

Towarzystwo innych psów to dla niego nie problem- wręcz przeciwnie, towarzystwo zawsze jest mile widziane.

Nie chcemy, by przystanek pt. Schronisko trwał dla niego długo, bo czas, szczególnie dla seniorów biegnie nieubłaganie.

Jeżeli masz w sobie odwagę, by stać się dla kogoś bohaterem- Bajgiel czeka właśnie na Ciebie.

Bajgiel jest małym psem, waży poniżej 10kg. Pozwala brać się na ręce.

Bajgiel urodził się ok. 08.09.2009. Jest odpchlony, odrobaczony, zaszczepiony, zaczipowany. Nie został poddany kastracji ze względu na podeszły wiek.

Kontakt w sprawie adopcji w godzinach pracy schroniska pod numerem 667 706 607.

Adoptując psa ze schroniska pamiętaj, że opis, który właśnie przeczytałeś dotyczy zachowań psa w warunkach schroniskowych. W nowym domu zachowanie psa może ulec zmianie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *