Alex- pies do adopcji

Poznajcie Alexa, psa w typie owczarka niemieckiego.
Jego charakterystyczną cechą jest króciutki ogon. Nie wiemy czy został on skopiowany, czy jest to wrodzone. W każdym razie dodaje mu sporo uroku 😉
Możemy przypuszczać, że Alex padł ofiarą popularności swojej rasy. Wizji właścicieli o groźnym „wilku” który będzie pilnował posesji. Oczywiście z pozycji boksu, lub na łańcuchu przy budzie.
Alex jest wrażliwym psem. Źle znosi schroniskową rzeczywistość, w boksie najczęściej chodzi w kółko, szczekaniem chce zwrócić na siebie uwagę. W boksie, przy sprzątaniu, czy zakładaniu obroży, podgryza. Spacery są dla niego chwilowym oderwaniem się od tej rzeczywistości, choć i na nich często zdarza mu się chodzić wkoło człowieka.
Szukamy dla niego domu doświadczonego domu, który podejmie wyzwanie pokazania Alexowi jak wygląda prawdziwe psie życie, zapewni długie, spokojne spacery.  Alex akceptuje inne psy. Nie nadaje się do kojca. Nie polecamy go do domu z małymi dziećmi.

Alex urodził się ok. 2016r. Jest odpchlony, odrobaczony, zaszczepiony, zaczipowany i wykastrowany.

Kontakt w sprawie adopcji w godzinach pracy schroniska (pon-pt-08.00-16.00 i sob-ndz-08.00-12.00) pod nr telefonu 667 706 607 (pod tym numerem nie odpowiadamy na smsy), lub po godzinach pracy 535 936 060

Ze względu na zagrożenie epidemiologiczne przed adopcją konieczne jest umówienie się telefonicznie na konkretny termin.

Adoptując psa ze schroniska pamiętaj, że opis, który właśnie przeczytałeś dotyczy zachowań psa w warunkach schroniskowych. W nowym domu zachowanie psa może ulec zmianie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *