Agrest- adoptowany

ADOPTOWANY

„Cześć, jestem Agrest! Zielony… lub czerwony, słodki… lub kwaśny, cokolwiek! Tylko pokochaj mnie człowieku- daj mi dom proszę.

Po tym jak trafiłem do schroniska byłem bardzo zagubiony ,,co się dzieje?!!,, miałem cały czas z tyłu głowy… Jedna wolontariuszka starała się pokazać mi, że mimo wyczuwalnego stresu, hałasu, tylu przykrych historii innych psów, nic mi tu nie grozi. Szybko zrozumiałem, że miała rację.

Dziś już chętnie wychodzę na spacery i wybieg, chociaż zdecydowanie wolę to pierwsze, gdzie jest ciszej i więcej czasu spędzam z człowiekiem. Mam sporo chęci i energii dlatego męczę się w małym boksie…

Bardzo kulturalnie zachowuję się w stosunku do innych psów. Chodzę na smyczy. Mam ok. 4 lat.

Może skradnę Ci serce, może już to zrobiłem?

~Twój(?) Agrest

Agreścik ma ok. 4 lata. Jest wykastrowany, zachipowany, zaszczepiony, odpchlony i odrobaczony.

Kontakt w sprawie adopcji w godzinach pracy schroniska pod nr telefonu 667 706 607 lub do wolontariuszki o dowolnej godzinie 511 672 436 lub 535 936 060 Adoptując psa ze schroniska pamiętaj, że opis, który właśnie przeczytałeś dotyczy zachowań psa w warunkach schroniskowych. W nowym domu zachowanie psa może ulec zmianie. Możemy pomóc zorganizować transport do nowego domu na terenie Polski (schronisko nie opłaca kosztów z nim związanych).

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *