V Bieg Na 6 Łap! Zapraszamy! :)

ZAPRASZAMY NA PIĄTY BIEG NA 6 ŁAP! 🙂

Schronisko dla bezdomnych zwierząt w Puławach zaprasza na piąty Bieg na 6 łap! 🙂 Psiaki czekają na Was – na wspólne spacery, biegi oraz przytulanie.
 
Cała akcja nie opiera się na rywalizacji. Jej celem jest pokazanie i uświadomienie coraz większej liczbie osób, że psiaki ze schroniska niczym się nie różnią od tych, które mieszkają z nami w domach. „Bieg na 6 łap” to przede wszystkim dobra zabawa, wszechobecne endorfiny i uśmiechy 🙂 Dlatego zapraszamy wszystkich chętnych do udziału w akcji!!
 
KIEDY:
27 maj 2017, start biegu – spaceru o godzinie 10.00. Wcześniej będzie krótka odprawa 🙂
 
GDZIE:
Schronisko dla bezdomnych zwierząt w Puławach, ulica Komunalna 11.
 
Wszystkich chętnych zapraszamy o przybycie najwcześniej na godzinę 09.45 by wysłuchać odprawy i podpisać oświadczenia. W tym celu prosimy o zabranie ze sobą dowodu osobistego, w przypadku osób nieletnich zapraszamy z pełnoletnim opiekunem. Jako „wpisowe” mile widziane upominki dla naszych schroniskowych pupili. Zbiórkę przeprowadzi zaprzyjaźniona Fundacja Po Ludzku Do Zwierząt „Przyjazna Łapa”. Dary w całości zostaną przekazane dla naszych schroniskowych zwierzaków 🙂
 
Trasa spacerobiegu będzie do wyboru. Krótsza to 6km, natomiast dłuższa 9km. Osoby zainteresowane wzięciem udziału w akcji proszone są o zgłoszenie mailowe na schronisko@zwierzaki.pulawy.pl
 
Bardzo prosimy, aby nie przyprowadzać na bieg swoich pupili. Oczywiście my kochamy wszystkie zwierzęta, jednak może się zdarzyć tak, że nie polubią się one z naszymi podopiecznymi, co mogłoby się okazać niebezpieczne zwłaszcza w dużej grupie psów i ludzi.
 
Do zobaczenia 😀
 

W razie jakichkolwiek pytań proszę kontaktować się z koordynatorem akcji w Puławach – Dorota Kałkowska tel. 667 706 607, e-mail schronisko@zwierzaki.pulawy.pl, bądź pisać wiadomości na fanpage Bieg na sześć łap – Puławy.