Tito

ADOPTOWANY!

Starość w schronisku jest smutna i przerażająca. Do naszego schroniska coraz częściej trafiają psy stare, wysłużone swoim „właścicielom”, kompletnie zaniedbane i niechciane. Starość w schronisku ma małe szanse na ciepło człowieka, na miłość, na zainteresowanie 🙁 Psy starsze w schronisku zazwyczaj odchodzą…prędzej czy później opuszczają ten świat, zostawiając rysę na sercu wolontariuszy i pracowników, a czasem nawet nie… Najczęściej umierają zapomniane i samotne.

Dlatego nie pozwólmy by taki los spotkał staruszka Tito!!! Tito jest spokojnym, grzecznym pieskiem. Został określony na 14 lat, ale ma pewnie i więcej… Zęby w kiepskim stanie, w serduszku szmery, bolesność brzucha, przekrzywiona główka, skołtuniona sierść i TE OCZY – zrównoważone, pełne wiary że czeka go jeszcze lepszy los. Za człowiekiem pójdzie wszędzie, bez pośpiechu tupta i liczy na chwilę głaskania, pomiziania za uszkiem. Tito jest cudownym staruszkiem, tak zwanym niskopodłogowym. Nie potrzebuje dużo aktywności fizycznej, chwila spacerku w zupełności mu wystarczy, większość czasu po prostu przesypia. Na smyczy chodzi bardzo ładnie, bez problemu dogaduje się z innymi psami, bez względu na płeć. Będzie idealnym kompanem dla osoby starszej, ale nie tylko. Na pewno jego sierść będzie wymagała regularnego czesania i przycinania. Doskonale sprawdzi się w domu w bloku, śpiąc na Twojej kanapie lub fotelu 😉 Pomóżmy Tito odnaleźć szczęście w postaci domu. Ten słodziak musi jeszcze zaznać prawdziwej i szczerej miłości!

Tito ma około 14 lat, jest odpchlony, odrobaczony, zaszczepiony i zachipowany. Ze względu na jego stan zdrowia oraz wiek nie będzie poddany zabiegowi kastracji.