Róża- adoptowana

ADOPTOWANA
Jeśli ktoś miałby dostać na drugie imię Odwaga- to z pewnością byłaby to Róża.

Pobyt w schronisku jest dla niej bardzo trudny. Wyjście na spacer, w ogóle z boksu nie wchodziło jeszcze do niedawna w grę. Wbita w budę unikała kontaktu z nami, dotyk mocno ją paraliżował. Ale! Róża szybko zrozumiała, że jesteśmy z nią po to, żeby jej pomóc, że chcemy by ktoś zabrał ją stąd na zawsze, ale do tego potrzeba by wyszła z boksu, nie zjadała obroży, nie odgryzała przypiętej linki, a już po wyjściu z boksu bardziej szła, niż leżała udając, że jej nie ma.

I to właśnie się dzieje!

W spokojnej okolicy idzie żwawo, z zainteresowaniem węszy od czasu do czasu kontrolnie zerkając na człowieka, czy na pewno nic jej nie grozi, jednak z każdym spacerem otwiera się na nas i czuje coraz pewniej.

Róża nie czuje się jeszcze pewnie w obecności innych psów, wolałaby unikać z nimi kontaktu. Wierzymy, że i te zachowania szybko pójdą w niepamięć.

Nie potrzebuje, by zwracać na nią szczególną uwagę, dotyk ze strony człowieka nie stoi na 1 miejscu na liście priorytetów.

Róża jest młodziutka i jest w niej pełno ciekawości, która zwycięża nad strachem. Tylko dzięki temu ma szansę by jej całe życie, ktore ma przed sobą było dlugie i szcześliwe. Pełne pozytywnych wrażeń, zabawy z psimi kumplami, zamiast hałasu i samotności.

Róża daje z siebie bardzo wiele, by w warunkach schroniskowych robić postępy. Do pelnego sukcesu potrzebny jest jej dom! 🏠

Róża urodziła się ok. 05.12.2020r. Jest odpchlona, odrobaczona, zaszczepiona, zaczipowana i wysterylizowana.

Kontakt w sprawie adopcji w godzinach pracy schroniska pod nr telefonu 667 706 607 (pod tym numerem nie odpowiadamy na smsy), lub po godzinach pracy 535 936 060.

Przed adopcją konieczne jest umówienie się telefonicznie na konkretny termin.

Adoptując psa ze schroniska pamiętaj, że opis, który właśnie przeczytałeś dotyczy zachowań psa w warunkach schroniskowych. W nowym domu zachowanie psa może ulec zmianie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *