Robin- pies do adopcji

ADOPTOWANY!

Czy Robin miał kiedyś dom? Jeśli tak, jaki on był? Dlaczego go stracił? Na te pytania nie odpowiemy. Jednak czy to jest ważne? Gdybać nie będziemy i skupimy się na tym, co wiemy 🙂

Robin z wyglądu niczym specjalnym się nie wyróżnia. Zwykły, czarny kundelek, na którego nikt nie patrzy, o którego nikt nie pyta… jednak my takie psy lubimy najbardziej! Robin ujął nas całym sobą. Za każdym razem gdy przechodzimy obok jego boksu nie sposób nie zwrócić uwagi na jego oczy, które (gdy tylko ktoś zechce wysłuchać) mówią tak wiele… on całym sobą błaga o uwagę- Uwagę osoby, która mogłaby go zabrać ze schroniska.

Niestety do tej pory nikt nie zainteresował się Robinem. Pewnie przez wiek i przeciętne umaszczenie… jednak chcemy Wam pokazać, że ten pies też się cieszy, bawi. Też jest normalny!

Robin potrafi się zachować wśród innych spokojnych psów. Ładnie chodzi na smyczy. Jest przyjacielski i łagodny. Pragnie uwagi człowieka, jednak wszystko z umiarem- swoje sprawy musi załatwić sam 🙂

Robin ma około 9 lat. Jest wykastrowany, zachipowany, zaszczepiony, odpchlony i odrobaczony.

Adoptując psa ze schroniska pamiętaj, że opis, który właśnie przeczytałeś dotyczy zachowań psa w warunkach schroniskowych. W nowym domu zachowanie psa może ulec zmianie.