Potrzebna dobrej jakości karma bytowa dla psów!

Okresu zimowego w schronisku raczej nikt już nie pamięta, dlatego dawno skończyło się gotowanie mięsa z ryżem/kaszą i marchewką.

Teraz mamy wiosnę  Psy są bardziej aktywne, coraz więcej osób przychodzi wyprowadzać je na spacery, spędzają więcej czasu na wybiegach…z tego powodu zmieniają się potrzeby żywieniowe naszych psów, bo koty obecnie mają karmy pod dostatkiem, za co dziękujemy WAM! 

Potrzebujemy karmy suchej oraz mokrej dla psów. Jednak stawiamy na JAKOŚĆ, nie na ilość. Liczy się każda sucha karma dobra JAKOŚCIOWO, nie prosimy o karmę marketową typu Puffi, Teo, Mr Dog itp.

Pomyślicie, że pewnie wybrzydzamy… Nie to nie my mamy wybredne podniebienia, tylko nasze psy. Wybierają co lepsze kąski, a reszta zostaje w misce lub jest wypluwana. Te które są w schronisku dłużej już nie nabierają się na mieszanie dobrej karmy z trochę gorszą. Takie numery przechodzą u nowych psiaków.

Dlatego prosimy w imieniu naszych Wybrzydzaczy o lepszą jakościowo karmę, nie musi być z najwyższej półki. Zawsze to będzie dla nich smaczne urozmaicenie  Do tego baardzo przyda się karma sucha i mokra dla staruszków, bo psy coraz starsze.

W imieniu wszystkich psów o wsparcie ładnie prosi nasz najstarszy i największy Smakosz w schronisku, czyli Murzynek