Uno- adoptowany

ADOPTOWANY
Uno został urodzony przez wolno żyjącą kotkę.

Pierwsze miesiące życia, przed trafieniem do schroniska spędził bez kontaktu z człowiekiem.

Po kilku miesiącach w schronisku Uno nauczył się już schroniskowej rutyny. Chętnie podchodzi do jedzenia i przemieszcza się po kociarni w towarzystwie człowieka. Nadal nie pozwala na dotyk.

Schroniskowe warunki nie są jednak odpowiednimi do socjalizacji. Uno potrzebuje spokojnego, bezpiecznego miejsca, gdzie będzie miał odpowiednią ilość kontaktu z człowiekiem- własnego domu.

Z doświadczenia wiemy, że kociaki takie jak on, gdy podarujemy im czas i duże pokłady cierpliwości, socjalizują się z człowiekiem i po czasie same podchodzą do głaskania 🙂

Uno urodził się ok. 06.06.2021r. Jest odpchlony, odrobaczony, zaszczepiony, zaczipowany i wykastrowany. Testy FIV/FELV ujemne.

Kontakt w sprawie adopcji w godzinach pracy schroniska pod nr telefonu 667 706 607 (pod tym numerem nie odpowiadamy na smsy), lub po godzinach pracy 535 936 060.

Do adopcji kota wymagany jest transporter.

Przed adopcją konieczne jest umówienie się telefonicznie na konkretny termin.

Adoptując kota ze schroniska pamiętaj, że opis, który właśnie przeczytałeś dotyczy zachowań kota w warunkach schroniskowych. W nowym domu zachowanie kota może ulec zmianie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *