Ula- adoptowana

ADOPTOWANA!

Poznajcie Ulę.

Ta drobna, czarna kotka trafiła do nas jesienią zeszłego roku. Razem z rodzeństwem miały wtedy ok. 3 miesiące. Niestety kociaki najprawdopodobniej zostały urodzone przez kotkę wolnożyjącą i nie miały kontaktu z człowiekiem.
Cała czwórka musiała nauczyć się, że człowiek nie stanowi zagrożenia. Niestety musiały nauczyć się tego w schronisku. Najszybciej oswoiły się kocury, które kilka miesięcy później zostały adoptowane. Kilka miesięcy temu dom znalazła również jej siostra.
Ula niestety do tej pory nie doczekała się swojej szansy… Pomimo tego, że zaszła w niej duża zmiana- już nie ucieka na widok ludzi, czuje się swobodnie gdy ktoś wejdzie do kociarni. Można wyciągnąć do niej rękę. Gdy ręka dotyka jej ciała, Ula ucieka. Jednak fakt, że nie boi się wyciągniętej ręki jest bardzo optymistyczny.
W schronisku już więcej nie wypracujemy… Warunki jakie jesteśmy w stanie zapewnić naszym kociakom nie pozwalają na pełną socjalizację. Ula potrzebuje domu!
Kotka ma duży potencjał na zostanie prawdziwym kanapowcem. Najprawdopodobniej przekona się też do swoich właścicieli i po pewnym czasie będzie pozwalała na głaskanie, pieszczoty. Każdy kto dał dom wystraszonemu kociakowi może to potwierdzić 🙂

Ula potrzebuje szansy- domu! Potrzebuje spokoju i dużo miłości. Na pewno pokaże wtedy jak kochaną kotką jest ♥️

Ula ma rok. Jest odrobaczona, odpchlona, zaszczepiona, zaczipowana i wysterylizowana.

Kontakt w sprawie adopcji w godzinach pracy schroniska (pon-pt-08.00-16.00 i sob-ndz-08.00-12.00) pod nr telefonu 667 706 607 lub do wolontariuszki o dowolnej godzinie 511 672 436 lub 535 936 060

Możemy pomóc zorganizować transport na terenie Polski (schronisko nie opłaca kosztów z nim związanych).

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *