Tyson- adoptowany

ADOPTOWANY

Tyson to mały psiak o masywnej sylwetce i krótkich łapach. Tak jak dla wielu psów, pierwsze dni w schronisku okazały się dla niego ciężkie. Był zagubiony i przytłoczony panującym hałasem. Od początku dał się jednak poznać jako niezwykle łagodne i przyjazne stworzenie.
Tyson bardzo lubi towarzystwo człowieka. Ogromnie cieszy się na widok wolontariuszy i pracowników i domaga się głaskania. Przy pierwszym spotkaniu może się wydawać trochę nieśmiały, jednak z każdym dniem otwiera się coraz bardziej.
Największy problem stanowi poruszanie się na smyczy. Na tę chwilę spacery zastępuje mu bieganie luzem po terenie schroniska. Jednak wystarczy jeszcze trochę czasu i cierpliwości by to zmienić.
Tyson akceptuje inne psy. Świetnie odnalazłby się w domu z innymi zwierzakami.
Schronisko to nie miejsce dla tak wyjątkowego i delikatnego psiaka. Gwarantujemy, że osoba, która zdecyduje się na adopcję Tysona zyska niezwykle wiernego i oddanego przyjaciela.

Tyson ma ok. 8 lat. Jest odpchlony, odrobaczony, zaszczepiony, zaczipowany i wykastrowany.

Kontakt w sprawie adopcji w godzinach pracy schroniska (pon-pt-08.00-16.00 i sob-ndz-08.00-12.00) pod nr telefonu 667 706 607 lub po godzinach pracy 511 672 436 lub 535 936 060.
Godziny odwiedzin i adopcji to: pon-pt od 12 do 15:30 oraz soboty od 10 do 11:30

Adoptując psa ze schroniska pamiętaj, że opis, który właśnie przeczytałeś dotyczy zachowań psa w warunkach schroniskowych. W nowym domu zachowanie psa może ulec zmianie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *