Tomi- szczeniak do adopcji

Tomi to szczeniak o rozczulającym spojrzeniu 😉

Będzie jednak wymagał opiekuna nastawionego na pracę z psem. Tomi bardzo szybko przywiązuje się do jednej osoby, chodzi za nią krok w krok i panikuje, gdy człowiek na chwilę zejdzie mu z pola widzenia. Jednocześnie jest nieufny wobec „obcych”, potrafi obszczekać osobę, która pierwszy raz pojawi się w schronisku bądź przypadkowego przechodnia czy rowerzystę na spacerze.

Umie chodzić na smyczy, a bez niej bardzo się pilnuje. Na początku spaceru zwykle „plącze się pod nogami”, pozostając tuż przy człowieku, ale później zajmuje się już węszeniem, czy zabawą.

Dogaduje się z innymi psami, ale podczas głaskania bywa zazdrosny, próbuje wtedy wskoczyć na kolana i zwrócić uwagę na siebie. W kontaktach z innumi psami często zdarza mu się też rozładowywać emocje poprzez „kopulowanie”.

Szukamy rodziny, która nauczy Tomiego samodzielności i wszystkich zasad panujących w nowym domu. Ma szansę stać się wspaniałym psiakiem, o ile ktoś poświęci czas na jego odpowiednie wychowanie ❤️

Tomi ma ok. 5 miesięcy. Jest odpchlony, odrobaczony, zaszczepiony i zaczipowany.

Kontakt w sprawie adopcji w godzinach pracy schroniska pod nr telefonu 667 706 607 (pod tym numerem nie odpowiadamy na smsy), lub po godzinach pracy 535 936 060.

Przed adopcją konieczne jest umówienie się telefonicznie na konkretny termin.

Adoptując szczeniaka właściciel zgodnie z zawartą umową ma obowiązek wykonania zabiegu kastracji po osiągnięciu dojrzałości płciowej przez psa.

Adoptując psa ze schroniska pamiętaj, że opis, który właśnie przeczytałeś dotyczy zachowań psa w warunkach schroniskowych. W nowym domu zachowanie psa może ulec zmianie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *