Tomi i Lisa- koty do adopcji

ADOPTOWANE!

Poznajcie dwa „węgielki”- Toma i Lisę 🙂

Posiadacze czarnych kotów wiedzą jak trudno uchwycić ich urodę na zdjęciu. Zapewniamy że na żywo są jeszcze piękniejsze!

Tomi i Lisa wychowały się w opuszczonym domu, bez kontaktu z człowiekiem. W schronisku były przerażone, chowały się w kącie klatki, za kuwetą. Robiły wszystko, żeby tylko pozostać niezauważone 🙁 W warunkach schroniskowych oswojenie ich graniczyłoby z cudem. Dlatego Tomi i Lisa ze schroniskowej klatki trafiły do domu tymczasowego.

Po tygodniu spędzonym za szafką 😉 dwa węgielki zaczęły poruszać się po pokoju w obecności człowieka, by wreszcie wejść na łóżko i zasnąć wtulone <3

Dziś jest już o wiele lepiej. Tomi sam przychodzi, by domagać się pieszczot, zasypia najchętniej wtulony w człowieka. Jest już zupełnie oswojony. Lisa nadal zachowuje dystans. Często zasypia obok człowieka, bawi się, chętnie towarzyszy w codziennych obowiązkach, natomiast nadal ucieka przed ręką wyciągniętą w jej kierunku.

Kociaki są ze sobą bardzo zżyte, często nawołują się, gdy się nie widzą, zasypiają wtulone w siebie. Od zawsze były razem, dlatego szukamy dla nich wspólnego domu.

Tomi i Lisa mają ok. 4 miesiące. Są odrobaczone, zaszczepione, zaczipowane i odpchlone. Szukamy dla nich domu niewychodzącego.

Kontakt w sprawie adopcji pod numerem 535 936 060.

Adoptując kota ze schroniska musisz mieć ze sobą transporter.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *