Tobi- szczeniak do adopcji

Tobi jest niezwykle uroczym, około 5 miesięcznym psiakiem. Tuż po trafieniu do nas był ciut nieufny, jednak wystarczyła zaledwie chwila, aby w pełni się „zaklimatyzował” i polubił ze wszystkimi. : )

Tobi, jak prawie każdy szczeniak, jest bardzo energiczny, uwielbia ganiać i bawić się z innymi psami. Większość czasu spędza chodząc „luzem” po terenie schroniska, wyłudzając przysmaki i domagając się uwagi człowieka. Jednak każdy dzień pełen wrażeń wreszcie dobiega końca, a Tobi, zamiast odpoczywać z kochającym opiekunem spędza kolejną i kolejną noc w schronisku…

Pies chętnie wychodzi na spacery; nie ma problemu z chodzeniem na smyczy ani akceptacją nowych osób – jest w stanie pokochać każdego, niezależnie od wieku i wyglądu ; ) Tobiemu przydałby się dom z ogrodem, a przynajmniej z możliwością długich, częstych spacerów, gdyż z racji na swój wiek oraz usposobienie potrzebuje on dużo ruchu. Na pewno dobrze odnalazłby się w miejscu z innymi psami, bądź też dziećmi. Tobi jest bardzo młody, przed nim jeszcze całe jego psie życie – nie pozwólmy, aby spędził je w schronisku! Może to właśnie ciebie urzekł?

Tobi ma ok. 5 miesięcy. Jest odpchlony, odrobaczony, zaszczepiony i zaczipowany.

Kontakt w sprawie adopcji w godzinach pracy schroniska pod nr telefonu 667 706 607 lub do wolontariuszki o dowolnej godzinie 511 672 436 lub 535 936 060 Adoptując psa ze schroniska pamiętaj, że opis, który właśnie przeczytałeś dotyczy zachowań psa w warunkach schroniskowych. W nowym domu zachowanie psa może ulec zmianie. Możemy pomóc zorganizować transport do nowego domu na terenie Polski (schronisko nie opłaca kosztów z nim związanych)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *