Timur- odebrany przez właściciela

ODEBRANY PRZEZ WŁAŚCICIELA

Timur to średniej wielkości, około 3-letni pies o czarnej sierści. Do schroniska trafił niedawno, był zadbany – najprawdopodobniej jeszcze jakiś czas temu miał dom. Czemu więc musiał znaleźć się tutaj? Tego nie wiemy.
Timur jest radosny, chętnie wychodzi z każdym na spacery. Bez problemu chodzi na smyczy, jest łagodny w stosunku do suczek, dogaduje się także z większością psów, jednak czasem potrafi pokazać swój charakter.
Ponadto pies jest nauczony czystości – w schronisku nigdy nie załatwia się w boksie, cierpliwie czekając na wyjście na spacer.
W oczach Timura wciąż widać nadzieję na to, że ktoś go jednak zabierze. Po wyjściu poza teren schroniska wciąż liczy, że tym razem wyszedł już stamtąd na zawsze… Może to ty będziesz osobą, która spełni jego marzenie i podaruje mu drugie, lepsze życie?

Timur ma ok. 3 lata. Jest odpchlony, odrobaczony, zaszczepiony, zaczipowany i wykastrowany.

Kontakt w sprawie adopcji w godzinach pracy schroniska (pon-pt-08.00-16.00 i sob-ndz-08.00-12.00) pod nr telefonu 667 706 607 lub do wolontariuszki o dowolnej godzinie 511 672 436 lub 535 936 060

Adoptując psa ze schroniska pamiętaj, że opis, który właśnie przeczytałeś dotyczy zachowań psa w warunkach schroniskowych. W nowym domu zachowanie psa może ulec zmianie.

Możemy pomóc zorganizować transport na terenie Polski (schronisko nie opłaca kosztów z nim związanych).

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *