Sheryl- suczka do adopcji

Sheryl to z pewnością suczka po przejściach. Trafiła do schroniska wystraszona, z naderwanym fragmentem pyszczka.
Długo błąkała się po okolicznych polach. Ma potencjał na bardzo fajną suczkę, ale z pewnością minie dużo czasu, zanim w pełni się otworzy.
Sheryl boi się człowieka i unika dotyku, podczas próby pogłaskania panikuje i próbuje uciec. Na szczęście nie ma w niej żadnej agresji, nauczyła się już podpinania smyczy i jest przy tym grzeczna. Niechętnie wychodzi na spacery, idąc gdzieś poza schronisko często się buntuje, próbuje zawracać czy gryźć smycz. W drodze powrotnej idzie już o wiele chętniej; widać, że schronisko stało się dla niej bezpiecznym miejscem.
Sheryl chętnie odpoczywa w trawie, lubi też kąpać się w rzece. Nie przeszkadza jej towarzystwo innych psów, ma do nich raczej obojętny stosunek.
W nowym domu, z jej „własnym człowiekiem”, Sheryl na pewno o wiele szybciej otworzyłaby się na ludzi.

Znalezienie dla niej opiekuna nie będzie łatwe, ale może jednak ktoś podejmie się tego wyzwania? 🙏🏼

Sheryl ma ok. 8 lat. Jest odpchlona, odrobaczona, zaszczepiona, zaczipowana i wysterylizowana.

Kontakt w sprawie adopcji w godzinach pracy schroniska (nd.-pn.: 8-12, wt.-sb.: 8-16) pod nr telefonu 667 706 607 (pod tym numerem nie odpowiadamy na smsy), lub po godzinach pracy 535 936 060.

Przed adopcją konieczne jest umówienie się telefonicznie na konkretny termin.

Adoptując psa ze schroniska pamiętaj, że opis, który właśnie przeczytałeś dotyczy zachowań psa w warunkach schroniskowych. W nowym domu zachowanie psa może ulec zmianie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *