Szaman- pies do adopcji

Czas przedstawić Wam jednego z naszych schroniskowych seniorów – Szamana. O adopcjach starszych psów często mówi się, że to okazanie litości i poświęcenia. Tak jakby kilkunastoletni piesek był mniej wartościowy czy wybrakowany. Nic bardziej mylnego! Szaman to bardzo spokojne i opanowane zwierzę. W boksie cierpliwie czeka, aż ktoś do niego podejdzie i zabierze go na spacer. Trzeba wspomnieć, że Szaman pięknie chodzi na smyczy, nie szarpie i nie skacze. Podąża za człowiekiem krok w krok, nie wyrywając się na przód. Ma łagodne usposobienie i jest bardzo towarzyski. Dobrze dogaduje się również z innymi psami, na widok których zawsze ogromnie się cieszy. Jest idealnym towarzyszem zarówno dla osób starszych jak i młodszych. Pomimo swojego wieku, jest w dobrej kondycji. Bez problemu może także dołączyć do rodziny, która posiada już psiego domownika.

Dlaczego więc taki sympatyczny i bezproblemowy pies znalazł się na ulicy? Niestety tego nie wiemy. Jesteśmy jednak pewni, że znajdzie się ktoś, kto go zauważy i zapewni mu kochający dom do końca jego życia.

Szaman ma ok. 10 lat. Jest wykastrowany. Zachipowany, zaszczepiony, odpchlony i odrobaczony. Jest średniej wielkości, waży ok. 15 kg.

Kontakt w sprawie adopcji w godzinach pracy schroniska (pon-pt-08.00-16.00 i sob-ndz-08.00-12.00) pod nr telefonu 667 706 607 lub do wolontariuszki o dowolnej godzinie 511 672 436 lub 535 936 060

Adoptując psa ze schroniska pamiętaj, że opis, który właśnie przeczytałeś dotyczy zachowań psa w warunkach schroniskowych. W nowym domu zachowanie psa może ulec zmianie.
Możemy pomóc zorganizować transport do nowego domu na terenie Polski (schronisko nie ponosi kosztów z nim związanych).

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *