Szak- pies do adopcji

Szak jest średniej wielkości, około dwuletnim psem o ciemnej sierści i duuużym, promiennym uśmiechu. 😁 Do schroniska trafił niedawno, na szczęście dość szybko się tu odnalazł i zaufał pracownikom oraz wolontariuszom.
Obecnie Szak jest bardzo otwarty i z chęcią wychodzi na spacery; uwielbia towarzystwo człowieka oraz głaskanie. Akceptuje także większość psów.

Szakowi bardzo brakuje wolności i kontaktu z ludźmi, przez co zdarzało mu się już uciec ze schroniskowego boksu czy nawet przeskoczyć ogrodzenie na wybiegu. Nie chodzi mu o samotne wędrówki, tylko by być bliżej ludzi ❤️ Nowy właściciel będzie musiał poświęcić psu bardzo dużo uwagi, oraz ewentualnie dokładnie zabezpieczyć ogród, aby uniemożliwić Szakowi kolejne „ucieczki”.

Mimo to wierzymy, że Szak nie zagrzeje miejsca w schronisku na długo, i że gdzieś tam jest osoba czekająca na niego. Może to właśnie ty?

Szak ma ok. 2 lata. Jest odpchlony, odrobaczony, zaszczepiony, zaczipowany i wykastrowany.

Kontakt w sprawie adopcji w godzinach pracy schroniska (pon-pt-08.00-16.00 i sob-ndz-08.00-12.00) pod nr telefonu 667 706 607 lub po godzinach pracy 511 672 436 lub 535 936 060.
Godziny odwiedzin i adopcji to: pon-pt od 12 do 15:30 oraz soboty od 10 do 11:30

Adoptując psa ze schroniska pamiętaj, że opis, który właśnie przeczytałeś dotyczy zachowań psa w warunkach schroniskowych. W nowym domu zachowanie psa może ulec zmianie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *