Sonia- suczka do adopcji

Sonia być może nie przyciąga uwagi innych ponadprzeciętnym wyglądem, nie należy też do najbardziej otwartych i wylewnych psów. Lecz trudno jej się dziwić. Suczka w swoim 5-letnim życiu przeszła już bowiem bardzo dużo. Przed trafieniem do nas żyła wraz ze swoimi pięcioma maluchami w złych warunkach, wśród brudu, kurzu, wciąż głodna, wystraszona.

Po znalezieniu azylu w schronisku dzieci Soni szybko znalazły nowe domki, dla niej los jednak nie był tak łaskawy.
Suczka wciąż ma problemy z zaufaniem nowej osobie. Powoli uczy się, że ręka wyciągnięta w jej stronę nie ma zamiaru jej skrzywdzić, a tylko pogłaskać. Coraz lepiej radzi sobie także z chodzeniem na smyczy, choć znacznie śmielej czuje się będąc puszczona „luzem” na terenie schroniska. Jest bardzo łagodna, akceptuje też inne psy.
Sonia potrzebuje cierpliwego, wyrozumiałego opiekuna, który pomoże jej do końca otworzyć się na świat i da szansę na drugie, lepsze życie. Może to właśnie Ty nim będziesz?

Kontakt w sprawie adopcji w godzinach pracy schroniska (pon-pt-08.00-16.00 i sob-ndz-08.00-12.00) pod nr telefonu 667 706 607 lub do wolontariuszki o dowolnej godzinie 511 672 436 lub 535 936 060

Adoptując psa ze schroniska pamiętaj, że opis, który właśnie przeczytałeś dotyczy zachowań psa w warunkach schroniskowych. W nowym domu zachowanie psa może ulec zmianie.

Możemy pomóc zorganizować transport na terenie Polski (schronisko nie opłaca kosztów z nim związanych).

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *