Rysiek- pies do adopcji

Są takie psy, w przypadku których od razu wiemy, że nie miały łatwego życia. I że najprawdopodobniej nie będą miały…
Poznajcie Ryśka. Pewnego dnia poznał psiego kolegę, który zaprowadził go do swojego domu. Właściciel posesji przechował go, nakarmił, ale niestety nie miał możliwości zatrzymania go u siebie na stałe. I tak Rysiek znalazł się w schronisku.
Rysiek najprawdopodobniej spędził życie na łańcuchu. Był bardzo wychudzony, pierwszego dnia razem ze smakołykiem chciał zjeść połowę palców pracownika 😉 Skóra na szyi była zupełnie łysa, najprawdopodobniej od obroży, lub łańcucha.
Od początku jest bardzo ufnym psem. Chodzi na smyczy i potrafi zachować się w towarzystwie innych psów (pod warunkiem, że te psy również wykażą się kulturą 😉 ).
Rysiek wyraża swoje zdanie, jeśli coś mu się nie podoba, jeśli nie chce czegoś zrobić. Potrafi warknąć np. przy zabiegach weterynaryjnych. Nie jest polecany do domu z małymi dziećmi.
Potrzebuje jeszcze trochę nauki, a przede wszystkim zrozumienia. Szuka osoby, która wynagrodzi mu trudne lata, zapewni swobodę, pozwoli po prostu być psem. Coś, czego jeszcze nie doświadczył w swoim życiu.
Wiemy jednak, że jego szanse na adopcję są małe. Jest w „średnim” wieku, nie jest najpiękniejszy, do tego zanim odrośnie mu sierść minie wiele czasu. Ale może jednak… Może ktoś postanowi odmienić właśnie jego życie?
Mamy nadzieję…

Rysiek ma ok. 7 lat. Jest odpchlony, odrobaczony, zaszczepiony, zaczipowany i wykastrowany.

Kontakt w sprawie adopcji w godzinach pracy schroniska (pon-pt-08.00-16.00 i sob-ndz-08.00-12.00) pod nr telefonu 667 706 607 (pod tym numerem nie odpowiadamy na smsy), lub po godzinach pracy 535 936 060 lub 511 672 436
❗Ze względu na zagrożenie epidemiologiczne przed adopcją konieczne jest umówienie się telefonicznie na konkretny termin. Prosimy dzwonić pod numer 667 706 607❗

Adoptując psa ze schroniska pamiętaj, że opis, który właśnie przeczytałeś dotyczy zachowań psa w warunkach schroniskowych. W nowym domu zachowanie psa może ulec zmianie.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *