Roma- adoptowana

ADOPTOWANA

Roma trafiła do nas na początku stycznia. Przez pierwsze dni była przerażona schroniskiem, warczała na człowieka, próbowała ugryźć… Na szczęście szybko okazało się, że jej strach był tylko chwilowy 🙂
Roma nie należy do najodważniejszych psów, jednak z dnia na dzień radzi sobie coraz lepiej. Potrzebuje czasu, by zaufać nowej osobie, ale gdy już przekona się, że nic jej nie grozi, nabiera pewności siebie, cieszy się, podchodzi do głaskania.
Wybiera sobie osobę za którą chodzi „krok w krok”.
Roma umie chodzić na smyczy. Spacer w towarzystwie innych psów zdecydowanie dodaje jej odwagi – skupia się wtedy na węszeniu oraz na swoich psich towarzyszach, zamiast na rzeczach tak strasznych jak przejeżdżające samochody 😉
Mimo wciąż obecnego lęku przed człowiekiem Roma nie lubi przebywać sama, co ostatnio udowodniła, przeskakując wybieg 🤭 Jeżeli miałaby zamieszkać w domu z ogrodem, ogród musi być dobrze ogrodzony.
Roma jest malutka, młoda i ma duużo uroku ❤️ Nowy opiekun będzie musiał włożyć trochę pracy, by nauczyć ją samodzielności, ale liczymy, że szybko znajdzie się osoba chętna dać jej dom.
Prawdopodobnie trudno będzie jej odnaleźć się w domu z małymi dziećmi.

Roma ma ok. 8 miesięcy. Jest odpchlona, odrobaczona, zaszczepiona, zaczipowana i wysterylizowana.

Kontakt w sprawie adopcji w godzinach pracy schroniska (pn.-pt. 8:00-16:00; sb.-nd. 8:00-12:00) pod nr telefonu 667 706 607 (pod tym numerem nie odpowiadamy na smsy), lub po godzinach pracy 535 936 060.

❗️Ze względu na zagrożenie epidemiologiczne przed adopcją konieczne jest umówienie się telefonicznie na konkretny termin.❗️

Adoptując psa ze schroniska pamiętaj, że opis, który właśnie przeczytałeś dotyczy zachowań psa w warunkach schroniskowych. W nowym domu zachowanie psa może ulec zmianie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *