Riko- pies do adopcji

Riko to średniej wielkości pies o puszystej, rudawej sierści. Do schroniska trafił wychudzony, zmęczony, a ponadto miał na sobie metalowy kaganiec. Kaganiec, w którym, jak później się okazało, Riko najprawdopodobniej spędził większość swojego 3-letniego życia, bo atakował chodzące po podwórku kury i wyjadał im jedzenie…

W schronisku Riko dochodzi już do siebie, nabiera masy, ma coraz więcej energii. Mimo że jego historia nie należy do najweselszych, jest bardzo radosny, cieszy się na widok każdego, z chęcią wychodzi na spacery, lubi się przytulać. Akceptuje też inne psy.

Wierzymy, że Riko zasługuje na odpowiedzialnego, kochającego opiekuna. Osobę, która da mu prawdziwy dom i pokaże, że ten świat może być naprawdę piękny. Może to właśnie ciebie urzekł Riko?

Riko ma ok. 3 lata. Jest odpchlony, odrobaczony, zaszczepiony, zaczipowany i wykastrowany.

Kontakt w sprawie adopcji w godzinach pracy schroniska (pon-pt-08.00-16.00 i sob-ndz-08.00-12.00) pod nr telefonu 667 706 607 lub po godzinach pracy 511 672 436 lub 535 936 060.
Godziny odwiedzin i adopcji to: pon-pt od 12 do 15:30 oraz soboty od 10 do 11:30

Adoptując psa ze schroniska pamiętaj, że opis, który właśnie przeczytałeś dotyczy zachowań psa w warunkach schroniskowych. W nowym domu zachowanie psa może ulec zmianie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *