Ptyś- adoptowany

ADOPTOWANY!

Ptyś to jeden z najmłodszych, i z pewnością także najsłodszych zwierzaków w naszym schronisku. Ten około 7 miesięczny piesek to istny wulkan energii – zawsze niezmiernie cieszy się na widok człowieka, uwielbia biegać, skakać, ganiać się z innymi czworonogami oraz bawić zabawkami.

Psiak jest dość spory, co w połączeniu z jego charakterem i usposobieniem sprawia, że bardzo męczy się spędzając większość dnia w schroniskowym boksie 😞
Ptyś jest przyjazny w stosunku do innych psów, lubi też wychodzić na spacery. Zwykle do nieznanych osób podchodzi z lekkim dystansem, jednak wystarczy chwila głaskania i kilka przysmaków, aby dał się przekupić i poszedł na spacer także z nowo poznanym człowiekiem. 🥰 Mimo wszystko długotrwały pobyt w schronisku źle na niego wpływa – boimy się, że z czasem stanie się bardziej wycofany, a jego szanse na adopcję znacznie zmaleją.
Dla Ptysia idealny byłby dom z ogrodem, tak by psiak oprócz spacerów miał też szansę porządnie się wybiegać i „wyszaleć”.
Jeżeli urzekł cię Ptyś i nie chcesz, aby ten wspaniały psiak dłużej marnował się w schronisku, przyjdź i podaruj mu nowe życie!

Ptyś ma ok. 7 miesięcy. Jest odpchlony, odrobaczony, zaszczepiony i zaczipowany.

Kontakt w sprawie adopcji w godzinach pracy schroniska (pon-pt-08.00-16.00 i sob-ndz-08.00-12.00) pod nr telefonu 667 706 607 lub do wolontariuszki o dowolnej godzinie 511 672 436 lub 535 936 060

Możemy pomóc zorganizować transport na terenie Polski (schronisko nie opłaca kosztów z nim związanych).

Adoptując psa ze schroniska pamiętaj, że opis, który właśnie przeczytałeś dotyczy zachowań psa w warunkach schroniskowych. W nowym domu zachowanie psa może ulec zmianie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *