Przybyś- pies do adopcji

Przybyś to mały, puchaty piesek, o poczciwym wyrazie pyszczka. Idealny, prawda?
Choć Przybysiowi nie można odmówić urody, to do ideału jeszcze trochę mu brakuje. Najprawdopodobnie wcześniej żył gdzieś w pobliżu domu, lub był dokarmiany, nie jest zupełnym dzikusem, ale nie miał wiele doczynienia z ludźmi.
Początkowo był mocno wystraszony, unikał kontaktu z człowiekiem. Z czasem zaczął wychodzić do krat. Zaczęliśmy go wyciągać na wybieg. Wychodzenie na smyczy z boksu opanował w 3 dni i później już chętnie i ładnie sam wychodził 😊 Bardzo dużo dał mu kontakt z innymi psami, które uwielbia. Zabawa z psami to dla niego jedyny moment beztroski, kiedy zachowuje się jak szczeniak ❤️ Wspaniale byłoby, gdyby w przyszłym domu był zrównoważony psi towarzysz.
Na chwilę obecną Przybyś wychodzi na spacery, bardzo lubi węszyć. Obawia się człowieka. Sam nie dąży do kontaktu z ludźmi, jedynie w towarzystwie innego psa.
Przybyś będzie wymagał pracy. Z pewnością szybciej zsocjalizuje się we własnym domu, niż w schroniskowym boksie. Jednak czy znajdzie się ktoś, kto da mu szansę?

Przybyś urodził się w kwietniu 2019r. Jest odpchlony, odrobaczony, zaszczepiony, zaczipowany i wykastrowany.

Kontakt w sprawie adopcji w godzinach pracy schroniska (pon-pt-08.00-16.00 i sob-ndz-08.00-12.00) pod nr telefonu 667 706 607 (pod tym numerem nie odpowiadamy na smsy), lub po godzinach pracy 535 936 060

Ze względu na zagrożenie epidemiologiczne przed adopcją konieczne jest umówienie się telefonicznie na konkretny termin.

Adoptując psa ze schroniska pamiętaj, że opis, który właśnie przeczytałeś dotyczy zachowań psa w warunkach schroniskowych. W nowym domu zachowanie psa może ulec zmianie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *