Pini- pies do adopcji

Przedstawiamy Piniego 🙂 Ostrzegamy, bardzo łatwo zatracić się w jego spojrzeniu 😉

Pini trafił do nas bardzo zaniedbany. Doprowadzenie go jego sierści do porządku zajęło dużo czasu. Czy długo się błąkał? A może jego poprzedni właściciel nie dbał o niego od lat? 🙁

Ta mała psina, podczas pobytu w schronisku, rozkochała już w sobie wielu ludzi i wcale się temu nie dziwimy.
Pini to niezwykle żywiołowe i przyjazne stworzenie. Bez problemu wychodzi z każdym na spacery, natomiast na smyczy porusza się wręcz idealnie. Jest bardzo ciekawy świata, a każde wyjście to dla niego świetna okazja na wybieganie się. Niestety Piniuś nie przepada za innymi psami. To człowiek jest dla niego najważniejszy i to w jego towarzystwie czuje się najlepiej. W schronisku niestety staje się on zupełnie niewidoczny. Panujący hałas i obecność innych zwierząt przytłaczają tego malucha. Całe swoje dnie spędza przy kratach czekając, aż ktoś się nim zainteresuje i poświęci mu choć trochę swojego czasu.
Jesteśmy pewni, że osoba decydująca się na jego adopcję zyska wspaniałego i wiernego przyjaciela. Szukamy kogoś, kto wypełni jego smutne oczka szczęściem i miłością. Tak cudowny i delikatny piesek już dawno powinien wypoczywać w swoim własnym domu.

Pini ma ok. 9 lat. Jest odpchlony, odrobaczony, zaszczepiony, zaczipowany i wykastrowany.

Kontakt w sprawie adopcji w godzinach pracy schroniska pod nr telefonu 667 706 607 lub do wolontariuszki o dowolnej godzinie 511 672 436 lub 535 936 060

Adoptując psa ze schroniska pamiętaj, że opis, który właśnie przeczytałeś dotyczy zachowań psa w warunkach schroniskowych. W nowym domu zachowanie psa może ulec zmianie.
Możemy pomóc zorganizować transport do nowego domu na terenie Polski (schronisko nie opłaca kosztów z nim związanych).

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *